TV spintelė, masyvi mango mediena, 140x30x45cm

206.45

Turime

Produkto kodas: 245910 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Ši masyvios lakuotos mango medienos TV spintelė bus ne tik dekoratyvia, bet ir praktiška detale jūsų interjere. Ji taip pat gali būti naudojama kaip šoninė spintelė ar spintelė garso aparatūrai.

Rankų darbo spintelė yra pagaminta iš tvirtos, stabilios, patvarios ir gražios mango medienos, o meistrystė jai suteikia įspūdingą retro stilių. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliktas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas ar lakavimas. Meistriškumas ir gražios medienos linijos kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išsiskiriančiu vienas nuo kito. Spintelė turi tvirtą stalviršį ant kurio galėsite padėti dekoratyvius daiktus, tokius kaip vaisių krepšeliai ar vazos. Pagamintoje su 2 lentynomis ir 2 spintelėmis šoninėje spintelėje galėsite tvarkingai ir lengvai pasiekiamus laikyti sau svarbius daiktus. Spintelės gale yra dvi angos, kuriose galėsite laikyti laidus. Jos tvirtos plieninės kojelės spintelei suteikia tvirtumo ir įspūdingo industrinio stiliaus. Lengvas surinkimas.

Svarbi pastaba: televizoriaus spintelės spalvos gali skirtis viena nuo kitos, todėl kiekvienas baldas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: mango medienos masyvas + milteliniu būdu dengtos plieninės kojos
  • Matmenys: 140 x 30 x 45 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Su 2 spintelėmis ir 2 lentynomis
  • Poliruotas ir lakuotas
  • Paprasta surinkti

Papildoma informacija

Svoris24 kg
Color

Pilka

Number of packages

1