Telev. spintelė, 120x30x40cm, perdirbtos med. mas. ir plienas

204.81

Turime

Produkto kodas: 282726 Kategorija:

Aprašymas

Su mūsų gražia perdirbtos medienos masyvo televizoriaus spintele, suteikite savo interjerui viduramžių elegancijos dvelksmo!

Ši spintelė audio aparatūrai yra pagaminta iš perdirbtos medienos masyvo, kuri buvo surinkta iš sugriuvusių pastatų sijų, grindų ir jungčių ir ji gali būti sudaryta iš tokių medienos tipų, kaip rausvoji dalbergija (raudonmedis), pušis, tikmedis, bukmedis, ąžuolas, kedras, mango, akacija ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šių skirtingų medžių savybes. Perdirbta mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Išskirtinė meistrystė ir dailūs medienos raštai kiekvienai baldo detalei suteikia savitumo ir jas šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Ši spintelė plazminiam televizoriui pasižymi 2 durelėmis, 2 stalčiais ir 1 skyriumi, užtikrinančiais puikų sprendimą tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti mažesnius daiktus. Be to, milteliniu būdu dengtas plieno rėmas suteikia spintelei tvirtumo ir stabilumo. Televizoriaus spintelę lengva surinkti.

Svarbi pastaba: spalvos ir medienos raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienai iš mūsų televizoriaus spintelei suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: masyvi perdirbta mediena + milteliniu būdu dengtas plieno rėmas
  • Matmenys: 120 x 30 x 40 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Su 2 durelėmis, 2 stalčiais ir 1 skyriumi
  • Poliruota, dažyta ir lakuota
  • Lengva prieiga laidams

Papildoma informacija

Svoris22 kg
Color

Ruda

Number of packages

1