Spintelė televizoriui, 140x30x45cm, rausv. dalb. med. masyvas

229.49

Turime

Produkto kodas: 247998 Kategorija:

Aprašymas

Su šia rausvosios dalbergijos medienos masyvo spintele televizoriui suteikite savo namams prabangaus viduramžių įkvėpto dizaino! Ji bus nesenstančia detale jūsų svetainei ar pramogų zonai.

Spintelė audio aparatūrai yra pagaminta iš rausvosios dalbergijos medienos masyvo. Rausvoji dalbergija, dar žinoma kaip raudonmedis ar palisandras, yra tropinis kietmedis žymus savo ryškiais raštais. Gražūs medienos raštai kiekvienai mūsų žemai spintelei suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Ši spintelė garso aparatūrai yra palaikoma tvirtų metalinių kojelių, kurios taip pat suteikia jai estetiškos išvaizdos. Be to, spintelė plazminiam televizoriui turi 2 stalčius, 2 lentynas ir 1 skyrių, kurie suteikia pakankamai vietos jūsų DVD grotuvui, žaidimų konsolei, skaitmeninėms laikmenoms ir kt. daiktams laikyti. Tuo tarpu tvirtos žalvario spalvos, milteliniu būdu dengtos geležinės kojelės užtikrina tvirtą konstrukciją.

Svarbi pastaba: mūsų medinių spintelių spalvos gali skirtis, todėl kiekviena yra unikali; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Spalva: ruda
  • Medžiaga: rausvosios dalbergijos medienos masyvas ir žalvario spalvos milteliniu būdu dengta geležis
  • Matmenys: 140 x 30 x 45 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Su 2 stalčiais, 2 lentynomis ir 1 skyriumi su durelėmis
  • Poliruota, dažyta ir lakuota

Papildoma informacija

Svoris24 kg
Color

Ruda

Number of packages

1