Pristatymas

Įprastai, jeigu prekė yra mūsų ar mūsų partnerių sandėlyje, pristatome per 6-10 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo. Kai vienu užsakymu užsakote keletą prekių, gali būti, kad ne visos bus pristatytos vienu metu. Tai galioja prekėms, kurios siunčiamos keliose skirtingose pakuotėse.

Prekes, kurios keliauja tiesiai iš gamintojo, pristatome per 10-30 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo ( Tokiu baldo pristatymo terminas skirtingas ir bus nurodytas jo aprašyme).

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Pristatymas Lietuvoje yra visada nemokamas.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgiau, negu nurodyta aukščiau. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tam tikram užsakymų kiekiui. Jei norite trupiau laukti, baldus galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Mes darome viską, kad pristatytume prekes nustatytu laiku. Tačiau kartais dėl nenumatytų aplinkybių vėlavimas neišvengiamas. Mes nesame atsakingi už vėlavimą ir prekių nepristatymą numatytu laiku, jei tai visiškai ar dalinai priklauso nuo aplinkybių, kurių mes negalime įtakoti.

Jei jūsų nurodytu adresu nėra nė vieno asmens, galinčio priimti pristatytą prekę, bus paliktas raštelis, kuriame bus nurodyta, kur dabar yra jūsų užsakytos prekės (jos gali būti ir pas jūsų kaimyną). Jūsų užsakymas taip pat gali būti sugrąžintas į kurjerio sandėlį. Tokiu atveju raštelyje bus nurodyta, kaip galite atsiimti užsakymą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimų ar prekių komplektacijos neatitikimų, būtinai susisiekite su mumis tel.: 861329001 ir pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Už papildomą mokestį prekes mūsų įmonės arba samdomų įmonių darbuotojai užneš į pageidaujamą aukštą.

Baldai pristatomi nesurinkti.

Apie papildomų darbų įkainius teiraukitės el. Paštu: info@citybaldai.lt arba tel: 861329001.