Paltų kabyklos, 2vnt., masyvi perdirbta mediena, 38x100cm

123.00

Turime

Produkto kodas: 244588 Kategorijos: ,

Aprašymas

Sujungiančios estetišką išvaizdą su praktišku funkcionalumu, šios senovinio stiliaus paltų kabyklos puikiai tinka naudoti miegamajame, koridoriuje ar drabužinėje.

Kiekviena paltų kabykla turi 4 aukštos kokybės apdorotos geležies kojeles, kurios yra ypač tvirtos ir patvarios. Šios retro stiliaus, bei nesenstančio dizaino prie sienos montuojamos kabyklos yra puikus sprendimas paltams, šalikams ar kepurėms laikyti tvarkingai sudėtoms. Šios iš perdirbtos medienos pagamintos stabilios, patvarios ir gražios paltų kabyklos yra rankų darbo bei pasižymi skirtingos medienos, tokios kaip rausvoji dalbergija, mango, akacijos ir kt., charakteristikomis. Kiekvienas darbo proceso žingsnis yra atliktas su didžiausiu rūpesčiu, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Meistrystė ir gražūs medžio raštai kiekvienam baldui suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Pristatymą sudaro 2 paltų kabyklos.

Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis, todėl kiekviena mūsų paltų kabykla yra unikali; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Surinkimas yra ypač lengvas.

  • Medžiaga: masyvi perdirbta mediena + apdorotos geležies kabliai
  • Dydis: 38 x 100 cm (plotis x aukštis)
  • Su 4 kabliais ant kiekvienos palto kabyklos
  • Tinka montavimui prie sienos
  • Paprasta surinkti
  • Pristatome 2 paltų kabyklas

Papildoma informacija

Svoris9 kg
Brand
Shipping time

Not applicable

Number of packages

1