Lauko valgomojo stalas, 150x90x77 cm, tikmedžio med. masyvas

235.73

Turime

Produkto kodas: 44997 Kategorijos: ,

Aprašymas

Šis tikmedžio medienos masyvo dengto vandens pagrindo dažais valgomojo stalas suteiks jūsų virtuvei, sodui ar kiemui natūralaus žavesio.

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Graži vandens pagrindo apdaila medienai suteikia šiltą atspalvį. Ypatingai storo stalviršio (3 cm) ir didelių kojelių (5x5cm) dėka, šis medienos masyvo stalas yra ypatingai patvarus ir gali talpinti jūsų svečius. Vandeniui atsparios savybės ir klasikinės išvaizdos dėka, šį baldą savo jaukiuose namuose galite pastatyti bet kur – tiek patalpose, tiek lauke! Mūsų stalą surinkti yra paprasta.

  • Spalva: natūrali
  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Matmenys: 150 x 90 x 77 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Stalviršio storis: 3 cm
  • Stalo kojos dydis: 5 x 5 cm (plotis x gylis)
  • Tinka naudoti patalpose ir lauke

Papildoma informacija

Svoris29 kg
Brand
Size

150 x 90 x 77 cm

Shipping time

Not applicable