Konsolinis staliukas su 3 stalčiais, perdirbta mediena

240.29

Turime

Produkto kodas: 241137 Kategorija:

Aprašymas

Šis šoninis staliukas su 3 stalčiais yra sukurtas taip, jog būtų galima padėti bet kurio kambario kampe arba koridoriaus gale. Ant stalviršio galima pasidėti dekoratyvius daiktus, nuotraukų remėlius arba netgi augalų vazonėlius. Staliukas turi 3 ištraukiamus stalčius mažiems daiktams, nešiojamiems kompiuteriams, tušinukams ir kitiems niekučiams susidėti.

Šis ilgas stalas pagamintas iš perdirbtos medienos, todėl kiekvienas iš jų yra unikalus ir skiriasi vienas nuo kito. Tokio tipo baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių perdirbtos medienos: tikmedžio, rausvosios dalbergijos, akacijos, mango, salmedžio ir kt. pasižymi skirtingų medžių savybėmis. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Vinių skylės ir nugludintos skaidulos sukaupė savyje istoriją, kuri įsilies į naujosios kartos gyvenimą. Turėdami tokį baldą namie, pademonstruosite, jog jus domina išteklių taupymas, aplinkosauga bei tvarumo idėjos.

Rankų darbo baldas alsuoja vintažiniu stiliumi, todėl jūsų aplinkai suteiks egzotikos. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Šis senovinis stalas bus tobulas priedas jūsų namams!

Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Rankų darbo
  • Matmenys: 150 x 30 x 75 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Medžiaga: perdirbta masyvi mediena
  • Įvairiaspalvė mediena su geležinėmis pakabomis
  • Poliruota, dalinai padažyta ir nuvaškuota

Papildoma informacija

Svoris30 kg
Color

Ruda

Number of packages

1