Kėdutė, perdirbta mediena, senovinio stiliaus

98.12

Turime

Produkto kodas: 240951 Kategorija:

Aprašymas

Tikrai patogiai sėdėsite ant šios senovinio stiliaus kėdutės iš perdirbtos medienos. Paprasta, masyvios medienos struktūra užtikrina patvarumą, o natūrali tekstūra ir skirtingos perdirbtos medienos savybės – kiekvienos kėdučių unikalumą. Keturios kompaktiškos kojelės skirtos tinkamam stabilumui.

Vintažo stiliaus kėdutė pagaminta iš perdirbtos medienos, todėl kiekviena jų yra unikali ir skiriasi viena nuo kitos. Tokio tipo baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, sheesham, akacijos, mango, salmedžio ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Vinių skylės ir nugludintos skaidulos sukaupė savyje istoriją, kuri įsilies į naujosios kartos gyvenimą. Turėdami tokį baldą namie, pademonstruosite, kad jus domina išteklių taupymas, aplinkosauga bei tvarumo idėjos.

Grynai rankų darbo baldas alsuoja vintažo stiliumi, todėl suteiks jūsų aplinkai egzotikos. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Ši kėdutė iš perdirbtos medienos yra tobulas pasirinkimas namams ar klasikinio interjero kavinėms!

Svarbi pastaba: baldai yra rankų darbo, iš unikalios perdirbtos medienos, todėl jų spalvos gali skirtis – kiekviena yra unikali. Atranka pristatymui atsitiktinė.

  • Medžiagos: perdirbta masyvi mediena
  • Bendri matmenys: 30 x 30 x 45 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Įvairiaspalvė mediena
  • Rankų darbo
  • Poliruota, dalinai padažyta ir nuvaškuota

Papildoma informacija

Svoris7 kg
Color

Ruda

Number of packages

1