Kavos staliukas, rausvosios dalbergijos med., 95x40x45cm

210.36

Turime

Aprašymas

Mūsų rausvosios dalbergijos medienos masyvo kavos staliukas išsiskiria vintažiniu žavesiu ir bus išskirtiniu priedu jūsų namuose. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip šoninis, sofos ar žurnalinis staliukas.

Šis stalas yra pagamintas iš patvaraus ir gražaus rausvosios dalbergijos medienos masyvo. Rausvoji dalbergija – tai tropinis kietmedis, žinomas dėl savo ryškių raštų, dar vadinamas raudonmedžiu ar palisandru. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvienam baldui suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Jis turi didelį skyrių, kuriame galėsite tvarkingai ir lengvai pasiekiamas laikyti knygas, žurnalus ir kitus daiktus. Tvirtos milteliniu būdu dengtos plieno kojelės taip pat prideda stalui industrinio stiliaus. Šį gaminį yra lengva surinkti.

Svarbi pastaba: medienos raštai ir spalvos gali skirtis vienas nuo kito, todėl kiekvienas kavos staliukas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: rausvosios dalbergijos medienos masyvas + milteliniu būdu dengtos plieno kojelės
  • Matmenys: 95 x 40 x 45 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Poliruota, dažyta ir lakuota

Papildoma informacija

Svoris 13 kg
Color

Ruda

Number of packages

1