BALDAI INTERNETU - NEMOKAMAS PRISTATYMAS

info@citybaldai.lt

vidaXL Kavos staliukai, 2vnt., rausv. dalb. med. masyvas ir plienas

Kavos staliukai, 2vnt., rausv. dalb. med. masyvas ir plienas

113.82

Turime

Palyginti
Produkto kodas: 246297 Kategorija:

Aprašymas

Šis rausvosios dalbergijos medienos masyvo kavos staliukų rinkinys išsiskiria vintažiniu žavesiu ir savo unikalaus dizaino dėka, bus išskirtiniu priedu jūsų namuose. Jie taip pat gali būti naudojami kaip šoniniai, žurnaliniai ar svetainės staliukai.

Šie staliukai yra pagaminti iš tvirto, patvaraus ir gražaus rausvosios dalbergijos medienos masyvo. Rausvoji dalbergija – tai tropinis kietmedis, žinomas dėl savo ryškių raštų, dar vadinamas raudonmedžiu ar palisandru. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvienam baldui suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Tvirtas stalviršis suteikia vietos padėti užkandžiams, vaisių krepšiams ar kitiems dekoratyviems daiktams. Patvarūs plieno rėmai stalui taip pat suteikia pramoninio stiliaus. Nenaudojant, du stalai gali būti sudėti vienas ant kito, taip sutaupant vietos. Šiuos baldus yra lengva surinkti.

Svarbi pastaba: medienos raštai ir spalvos gali skirtis vienas nuo kito, todėl kiekvienas kavos staliukas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: rausvosios dalbergijos medienos masyvo stalviršis + plieno rėmai
  • Matmenys (didelio): 100 x 40 x 35 cm (skersmuo x aukštis)
  • Matmenys (mažo): 45 x 45 x 40 cm (skersmuo x aukštis)
  • Poliruota, dažyta ir lakuota

Papildoma informacija

Svoris 16 kg
Color

Ruda

Shipping time

Not applicable

Number of packages

1