Kavos staliuk., rausv. dalb. med. su med. sp. apd., 110x50x37cm

223.35

Turime

Aprašymas

Mūsų rausvosios dalbergijos medienos masyvo kavos staliukas su medaus spalvos apdaila išsiskiria vintažiniu žavesiu ir jūsų namuose tarnaus kaip išskirtinė detalė.

Šis stalas yra pagamintas iš rausvosios dalbergijos medienos masyvo ir jį galima naudoti kaip šoninį ar žurnalinį staliuką. Rausvoji dalbergija tai tropinis kietmedis, žinomas dėl savo ryškių raštų, dar vadinamas raudonmedžiu ar palisandru. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai nesvarbu, ar tai būtų poliravimas ar lakavimas. Meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvienam baldui suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Pagamintas su 1 skyriumi ir 1 stalčiumi, šis stalas turi pakankamai laisvos vietos knygoms, žurnalams ar kitiems smulkiems daiktams laikyti pasiekiamoje vietoje. Jo medinės kojelės suteikia stalui ne tik tvirtumo, bet ir modernaus viduramžių dizaino. Lengvas surinkimas.

Svarbi pastaba: medienos raštai ir spalvos gali skirtis vienas nuo kito, todėl kiekvienas kavos staliukas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: masyvi rausvosios dalbergijos mediena su medaus spalvos apdaila
  • Matmenys: 110 x 50 x 37 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Poliruotas ir lakuotas
  • Su 1 skyriumi ir 1 stalčiumi
  • Paprasta surinkti

Papildoma informacija

Svoris22 kg
Color

Ruda

Number of packages

1