Prekių grąžinimas

Citybaldai.lt siūlo 14 dienų “apsigalvojimo” periodą, kuris skaičiuojamas nuo prekės (prekių) gavimo dienos. Šis laikas skirtas tam, kad galėtumėte apžiūrėti ir įvertinti prekes, tarsi būtumėte parduotuvėje. Galite įvertinti, kaip gaminio spalva, audinio faktūra ar kt. dera jūsų interjere. Atminkite: nuo momento, kai pradėsite produktais naudotis ar pamėginsite baldus surinkti, apsigalvojimo periodas baigsis, ir jūs prarasite teisę grąžinti prekę per 14 dienų.

Patikrinkite visas prekės sudedamąsias dalis, kai tik gausite prekę. Jei prekė sugadinta ar trūksta tam tikrų dalių, prašome pranešti mums el.paštu arba tel.: 861329001. Jei prekė jums nepatinka, galite ją grąžinti. Šios sąlygos taikomos ir išparduodamoms bei nukainotoms prekėms. Prekę galite grąžinti, jei prekė nebuvo naudota, jei ji neišardyta ir yra originalioje pakuotėje.

Turite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių per 14 dienų ir informuoti, kad norite grąžinti užsakymą (ar jo dalį). Pervesime visą Jūsų sumokėtą sumą per 14 dienų nuo sugrąžintos prekės gavimo.

Gavę jūsų pranešimą, atsiųsime Jums informaciją apie sugrąžinimo sąlygas. Tada galėsite susitarti dėl grąžinamos prekės paėmimo. Rekomenduojame nesiųsti prekės patiems, nes prekę iš jūsų pasiimsime nemokamai.

Mes grąžinsime jums visus pinigus per 14 dienų nuo grąžintos prekės gavimo. Prašome atkreipti dėmesį, kad,  jei tai įmanoma techniškai, pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą ar tuo pačiu apmokėjimo būdu, kurie buvo naudojami atliekant užsakymą.

Gavę baldus pastebėjote broką? Nesijaudinkite, mes kartu išspręsime visas problemas. Atsiųskite broko nuotraukas mums el. paštu, kad greičiau galėtume išspręsti susidariusius nepatogumus. Visa informacija apie garantinį aptarnavimą teikiama telefonu 861329001 arba el. paštu info@citybaldai.lt .

Norint grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas);

  • Surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima.