BALDAI INTERNETU - NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Toggle Nav
Mano krepšelis
mobile icon
Uždaryti
  • Menu
  • Setting

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie pristatymo ir grąžinimo įkainiai?

Mūsų prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas. Už grąžinimą taip pat nereikės mokėti, jei laikysitės mūsų pateiktų grąžinimo instrukcijų ir naudositės mūsų kurjerio paslaugomis.


Ar baldus galima pamatyti ekspozicijoje?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Mūsų biure Vilniuje yra gobelenų, virtuvės baldų durelių pavyzdžių. Kreipkitės į mus konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą.


Ar gaminate baldus?

Taip, gaminame, bet tik pagal individualius užsakymus (išskyrus minkštus baldus).


Ar galite pagaminti kitokių matmenų, nei pateikti prekių kataloge, baldus?

Užsakyti kitokių baldų matmenų, nei nurodyta kataloge prie kiekvieno baldo, negalima Bet, priklausomai nuo jūsų poreikių ir pageidaujamo baldo, galime Jums pagaminti baldą pagal individualų užsakymą. Praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.


Ar baldams suteikiama garantija?

Baldams suteikiama 24 mėn. garantija.


Kaip užsisakyti gaminius?

Užsisakyti baldus galite per el. svetainę; taip pat galite parašyti mums elektroninį laišką adresu: info@citybaldai.lt. Taip pat galite mums paskambinti tel.:861329001


Ką daryti, jei norime grąžinti prekę?

Jei norite grąžinti prekę, praneškite apie tai mums (el. paštu: info@citybaldai.lt arba tel.: 861329001). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje.
Daugiau informacijos rasite čia https://citybaldai.lt/grazinimas .


Kaip gauti sąskaitą-faktūrą už pirktas prekes?

Sąskaitą-faktūrą atsiųsime Jums Jūsų užsakyme nurodytu el. pašto adresu iškart, kai Jūsų užsakymas bus paruoštas išsiųsti. Elektroninė sąskaita-faktūra yra ir garantinis talonas.


Per kiek laiko pristatote prekes?

Numatomas prekių pristatymo laikas nurodytas kiekvienai prekei atskirai.


Ar vairuotojas užneš baldus laiptais?

Jei pasirinkote baldo pristatymo iki jo būsimos stovėjimo vietos paslaugą, tada Jums vairuotojas baldus pristatys į butą. Nemokamai baldus pristatome iki tos vietos, kur gali privažiuoti mikroautobusas, užsinešti reikėtų patiems. Jei reikės baldų nešimo paslaugos, galite ją užsakyti pačioje pradžioje, darydami pirkinio užsakymą. Informuokite apie tai mus, arba galite susitarti su vairuotoju jau vietoje.


Kaip galima apmokėti už baldus?

Atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu: banko pervedimu, grynaisiais pinigais prekės atsiėmimo metu, o taip pat naudojant "Paysera" bankinę sistemą. O taip pat baldus galite pirkti išsimokėtinai (jau greitai). Daugiau informacijos rasite čia https://citybaldai.lt/apmokejimas