Dubens formos kavos staliukas, 2 dalių , perdirbta mediena

248.16

Turime

Produkto kodas: 243351 Kategorija:

Aprašymas

Šis kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Masyvios medienos konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Tvirta dubens formos plieno konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Gali būti naudojamas kaip žurnalinis staliukas, spintelė, prieškambario spintelė ir pan.

Gražus ir patvarus suoliukas pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, todėl kiekvienas toks baldas yra unikalus ir šiek tiek skirtingas. Tokio tipo baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, sheesham, akacijos, mango, salmedžio ir kt. Perdirbimo ženklai ir matomos nugludintos skaidulos, suteikia kiekvienam baldui savitą istoriją ir unikalią išvaizdą.

Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Kaina nurodyta už 2 kavos staliukus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: perdirbtos medienos stalviršis ir plieninis rėmas, baltas
  • Matmenys: maždaug 60 x 60 x 30 cm (ilgis x plotis x aukštis) didelis, 50 x 50 x 25 cm (ilgis x plotis x aukštis) mažas
  • Dubens formos
  • 2 vnt. komplektas

Papildoma informacija

Svoris22 kg
Color

Balta

Shipping time

Not applicable

Number of packages

1