Baro stalas, perdirbta mediena, 70x70x106cm

209.69

Turime

Produkto kodas: 246288 Kategorija:

Aprašymas

Šis baro stalas pasižymi industriniu stiliumi ir taps išskirtiniu akcentu jūsų virtuvėje, valgomajame ar baruose, kavinėse ir kt.

Baro stalas turi masyvų, patvarų, iš masyvios perdirbtos medienos pagamintą stalviršį. Perdirbta mediena buvo surinkta iš sugriuvusių pastatų sijų, grindų ir jungčių. Būtent dėl to, staliukas gali būti pagamintas iš tokių medienos tipų kaip rausvosios dalbergijos (raudonmedžio), pušies, tikmedžio, bukmedžio, ąžuolo, kedro, mango, akacijos ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šių skirtingų medžių savybes. Perdirbta mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks. Medienos spalvų kontrastas suteikia staliukui unikalią išvaizdą, o gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išsiskiriančiu vienas nuo kito. Jo plieninės kojelės suteiks staliukui ne tik stabilumo, bet ir industrinio žavesio.

Lengvas surinkimas. Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai nuo baldo, todėl kiekvienas staliukas yra unikalus ir šiek tiek išsiskiria vienas nuo kito; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: masyvi perdirbta mediena + milteliniu būdu dengtas plienas
  • Matmenys: 70 x 70 x 106 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Poliruota, dažyta ir lakuota
  • Paprasta surinkti

Papildoma informacija

Svoris21 kg
Color

Ruda

Number of packages

1