Apie mus

Kas esame

Mes – jauna perspektyvi kompanija, turinti didelių ambicijų. Mūsų komandoje susibūrę tikri savo srities profesionalai, kurie ne tik puikai išmano bei mėgsta savo darbą, bet ir turi ilgametę darbo baldų pramonėje patirtį. Todėl ne tik galime pasiūlyti labai platų jau pagamintų baldų asortimentą, bet priimame ir individualius užsakymus – pagaminti būtent Jūsų erdvėms, interjerui tinkančius baldus.
Mes nuolat lankomės gamintojų parodose, ieškome naujų įdomių baldų ir idėjų namams, tad mūsų parduotuvėje siūlomų baldų asortimentas yra įspūdingas ir nuolat atnaujinamas. Esame įsitikinę, kad su mūsų gaminiais be vargo sukursite savo svajonių namus.

Misija

Mūsų įmonės dėmesys sutelktas į tai, kad klientai gautų nepriekaištingos kokybės gaminius už prieinamą kainą. Siekdami sumažinti galutinę kainą vartotojui ir padaryti mūsų produktus įperkamus visiems, sumažinome išlaidas, kurios neturi įtakos gaminių kokybei. Mes neturime ekspozicijų salonuose, nešvaistome pinigų patalpoms, o dirbame tiesiogiai su gamintojais.

Skaidrumas

Dirbame visiškai skaidriai – visų paslaugų kainos nurodytos su PVM ir kitais mokesčiais. Nėra jokių paslėptų papildomų mokesčių. Visada stengiamės pasiūlyti Jums geriausias baldų kainas.
Visos parduodamos prekės iki Jūsų namų atkeliauja tiesiai iš gamintojų, arba pateikiami iš mūsų ar mūsų partnerių sandėlių. Dauguma užsakymų apdorojami automatizuotai, taip mes sumažinome žmogiškų klaidų tikimybę.